Baha Çelik Konst. Tic. Ltd. Şti.

2019 yılında Baha Çelik Konstrüksiyon Sanayi & Tic. Şti adı ile BAYRAM ÇAKIR VE HALİL İŞİLDAK tarafından kurulan firmamız o yıldan bu yana devamlı değişim göstererek Sürekli büyüyen, gelişen bir yapıya sahip.

Sektöründe Antalya’ da öncü firmalardan biri haline gelmeyi hedeflemiş, çalışma alanı, teknik kadrosu, tecrübesi ile ismini duyurmuş ve sektörde yerini almış bulunmaktadır.

Building Plans_edited_edited_edited.jpg

Vizyonumuz

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak yapıların; sağlam temeller üzerinde kurulması, en kaliteli çelik malzemeler ile buluşması, depreme dayanıklı hale getirilmesi ve son derece modern izler taşıması en birinci vizyonumuzdur.
Bu bağlamda en kaliteli çelik malzeme üretimi ve satışı konusunda hızla ilerleyen bir büyüme sağlamak için profesyonel şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Tüm işlemlerimizi yarar çerçevesinde değerlendirerek sizlerle buluşmalarını sağlama amacı güdüyoruz.
Hizmetimizin her alanında güvenilir, dürüst, yüksek seviyede iletişim, her zaman daha iyiye odaklanma, yenilikçiliğe önem verme ve iş birliği içerisinde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bunun için de en başta alanımızdaki tüm yenilikleri sadece ülkemiz bazında değil tüm dünya bazında yakinen takip ediyoruz.
Vizyonlarımız arasında yer alan durumlardan biri de ‘kaliteli hizmet ancak kaliteli malzeme ile mümkün olur’ inanışına dayanmaktadır. Bu nedenle üretim faaliyetlerimiz sırasında kesinlikle piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak sağlam ve son derece dayanıklı çelik alaşımları üretimi yapıyoruz.
Yaptığımız her işin bizim imzamızı ve adımızın gururunu taşıdığının bilincinde hareket ederek en iyisini seçip en iyisi ile yolumuza devam ediyoruz. 
Havalimanı, fabrika, otel, belediye binası, marina gibi en çok tecrübeli olduğumuz alanları Türkiye’nin dört bir yanına taşımak ve her türden binayı en sağlam haline getirmek için daima en iyi imkanlarımız ile dileyen herkesi kurumsal hizmetimiz ile tanıştırmaktan büyük mutluluk duyarız.

Handyman_edited_edited.jpg

Misyonumuz

Baha Çelik ile çalışma yapmak isteyen her müşterimizin taleplerine ve ihtiyacına yönelik olarak özel çelik malzeme üretimi yapıyoruz. Alanında öncü olmak ve Türkiye’nin en kaliteli çelik malzemelerini çıkarmak ve bu alanda hizmet vermeye her daim devam etmek niyetindeyiz.
Kurumsal, yenilikçi, işini ciddiye alan, çözüm odaklı ilerleyen, uzun yıllara dayalı tecrübemizi işimize yansıtarak çalışmak en öncül misyonlarımız arasında yer almaktadır.
Sürekli olarak şirketimizin büyümesi ve ilerlemesi için hizmette hiçbir zaman noksan bir yön bırakmayacak, birlikte çalıştığımız kişilerin sorumluluğunu üstlendiğimizin farkında olarak, sektörde bizim gibi büyümek isteyen firmalara karşı örnek bir duruş sergileyecek şekilde hareket ediyoruz.
Kurumsal bir çalışma ortamı sağlamak için her bir çalışanımızı özenle seçiyoruz. Şeffaflık, dürüstlük ve karşılıklı güven ilkelerine karşı son derece hassas bir firma olarak Baha Çelik bünyesinde çalışan her bir bireyin de bu değerlere sahip olması gerektiği kanaatindeyiz.
Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çalışma politikamız ile herkes için ulaşılabilir bir kaynak niteliğinde olmayı hedefliyoruz.
Ülke ekonomimizin gelişimine katkıda bulunmak, her zaman sevilen ve saygı duyulan bir firma olmak, sektörümüzde lider konumunda olarak alanımızda faaliyet gösteren firmalara örnek olmak, projelerimizi söz verilen süre içerisinde tamamlamak, yüksek kalite standartları çerçevesinde hizmet vermek de misyonlarımız arasında yer almaktadır.
Bunun yanı sıra Baha Çelik uzun yıllardan beridir edindiği bilgi birikimi ile kendisine emanet edilen projenin hakkını vermek için tanınan süre zarfında elinden gelenin en iyisini ortaya koymayı bilen ve bu şekilde çalışma gayesi içerisinde olan; kurumsallığı her zaman iliklerinize kadar hissederek güvenli ticaretin rahatlığını duyacağınız bir firmadır.