top of page

Baha Çelik Konst. Tic. Ltd. Şti.

2019 yılında Baha Çelik Konstrüksiyon Sanayi & Tic. Şti adı ile BAYRAM ÇAKIR VE HALİL İŞİLDAK tarafından kurulan firmamız o yıldan bu yana devamlı değişim göstererek Sürekli büyüyen, gelişen bir yapıya sahip.

Sektöründe Antalya’ da öncü firmalardan biri haline gelmeyi hedeflemiş, çalışma alanı, teknik kadrosu, tecrübesi ile ismini duyurmuş ve sektörde yerini almış bulunmaktadır.

Hakkımızda: Hizmetler
Building Plans_edited_edited_edited.jpg

Vizyonumuz

Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak yapıların; sağlam temeller üzerinde kurulması, en kaliteli çelik malzemeler ile buluşması, depreme dayanıklı hale getirilmesi ve son derece modern izler taşıması en birinci vizyonumuzdur.
Bu bağlamda en kaliteli çelik malzeme üretimi ve satışı konusunda hızla ilerleyen bir büyüme sağlamak için profesyonel şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Tüm işlemlerimizi yarar çerçevesinde değerlendirerek sizlerle buluşmalarını sağlama amacı güdüyoruz.
Hizmetimizin her alanında güvenilir, dürüst, yüksek seviyede iletişim, her zaman daha iyiye odaklanma, yenilikçiliğe önem verme ve iş birliği içerisinde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bunun için de en başta alanımızdaki tüm yenilikleri sadece ülkemiz bazında değil tüm dünya bazında yakinen takip ediyoruz.
Vizyonlarımız arasında yer alan durumlardan biri de ‘kaliteli hizmet ancak kaliteli malzeme ile mümkün olur’ inanışına dayanmaktadır. Bu nedenle üretim faaliyetlerimiz sırasında kesinlikle piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanarak sağlam ve son derece dayanıklı çelik alaşımları üretimi yapıyoruz.
Yaptığımız her işin bizim imzamızı ve adımızın gururunu taşıdığının bilincinde hareket ederek en iyisini seçip en iyisi ile yolumuza devam ediyoruz. 
Havalimanı, fabrika, otel, belediye binası, marina gibi en çok tecrübeli olduğumuz alanları Türkiye’nin dört bir yanına taşımak ve her türden binayı en sağlam haline getirmek için daima en iyi imkanlarımız ile dileyen herkesi kurumsal hizmetimiz ile tanıştırmaktan büyük mutluluk duyarız.

bottom of page